Yükleniyor

HİZMETLERİMİZ

ORGANİK KURU TEMİZLEME

ORGANİK KURU TEMİZLEME

Kişisel kıyafetleriniz ile tüm kurum ve kuruluşların personel kıyafetleri Almanya'dan ithal ettiğimiz organik temizleyicilerle temizlenir. Ayrıca kumaşın rengini ve dokusunu canlandıran apre işlemi uygulanır.

DERİ VE SÜET TEMİZLİĞİ

DERİ VE SÜET TEMİZLİĞİ

Clean Park, deri kıyafetlerinizin en iyi şekilde görünmeye devam etmesini sağlar. Profesyonel deri temizleme ve bakım işlemlerimizle, en sevdiğiniz deri ürünleriniz yenilenir ve ömürleri uzar. Ayrıca deri, süet, çanta ve cüzdanlarınızın temizliği ve boyanmasını da yapıyoruz...

TERZİ / TADİLAT

TERZİ / TADİLAT

Değerli giysilerinizin veya eşyalarınızın ömrünü uzatmak görünümünü değiştirmek için bakım, onarım ve tadilat işlemlerini Clean Park'tan isteyebilirsiniz. Clean Park'ta işinin uzmanı deneyimli elemanlar bu bakım hizmetleri ile beraber kadın ve erkek her türlü dikim hizmetlerini de yapabilmektedir.

ÜTÜLEME HİZMETİ

ÜTÜLEME HİZMETİ

Clean Park sağlığınızı tehdit etmeden, yıkama, ütüleme, muhafaza etme zahmetine girmeden zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Ekolojik Sistemle temizlenen giysileriniz büyük bir özenle amacına uygun olarak ütülenip ambalajlanır.

PERDE TEMİZLEME

PERDE TEMİZLEME

Her nevi store perde, zebra perde, tül perde ve jalulileriniz özel kimyasallar ile temizlenmektedir.

HALI TEMİZLEME

HALI TEMİZLEME

Halılarınız için en iyi yöntemlerle size hem en etkili hem de ekolojik olan buhar temizliğini hizmetini sunuyoruz. Buharlı temizleme son zamanlarda halı temizleme için bir numara haline gelmiştir. Su, kir, polen, toz akarları ve diğer tüm alerjik parçacıklar vakumlanarak makinamız tarafından emilir. Son aşamada halınızın rengini ve elyafını koruyucu prefinish işlemi uygulanmaktadır. El halılarınız güvenle temizlenir.

KOLTUK TEMİZLEME

KOLTUK TEMİZLEME

Koltuklar yıkama işlemine girmeden önce lekeleri tespit edilir ve lekeler üzerinde çalışılır. Sanayi tipi vakum makinesiyle koltuklar vakumlanarak tozlardan arındırılır. Tozlarından arındırılan koltuk özel leke çıkarıcı karışımları ve şampuanları kullanılarak köpüklenir. Köpüklenen koltuk kiri ve lekesinden arındırılana kadar temizlenir. Köpüklenerek lekelerinden arındırılan koltuk tekrar sanayi tipi vakum makinesiyle vakumlanarak köpüğü alınır. Temizliği tamamlanan koltuk son olarak parfümlenir ve havalandırılarak kurumaya bırakılır.

EV VE İŞYERLERİNE SERVİS

EV VE İŞYERLERİNE SERVİS

Bugünün hareketli toplumunda artık bir çok ihtiyaç için zaman yok. Bu nedenle Clean Park, Kayseri'de her gün, program dahilinde ev ve işyerlerine servis sunmaktadır. Kuru temizlemeye ihtiyacı olan eşyalarınızı evinizden alıyor, özenle temizleyip kapınıza kadar bırakıyoruz.